Moda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moda

Dobro dosxli na 4um o modi!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta i kako sa sefovima???

Ići dole 
AutorPoruka
*Sweet_Baby*
Admin
*Sweet_Baby*


Ženski
Broj poruka : 363
Godina : 28
Lokacija : Los Angeles
Novac : 10045$
Nivo : 10/10
Datum upisa : 08.11.2008

Sta i kako sa sefovima??? Empty
PočaljiNaslov: Sta i kako sa sefovima???   Sta i kako sa sefovima??? EmptyNed Dec 07, 2008 5:52 pm

Za lakse pracenje koliko imate novca, ako se desi da vam se ne dopuni novac za posao, otvorite ovde svoj sef!
Znaci otvorite novu temu i napisete naziv teme npr. *Sweet_Baby* sef (naziv topica, mora da bude vas nick)!
I napisite u temi kao prvi post koliko imate novca ,to vam pise u profilu! Wink


Poslednji izmenio *Sweet_Baby* dana Ned Dec 07, 2008 7:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://santajustaklan4um.niceboard.net/
*Sweet_Baby*
Admin
*Sweet_Baby*


Ženski
Broj poruka : 363
Godina : 28
Lokacija : Los Angeles
Novac : 10045$
Nivo : 10/10
Datum upisa : 08.11.2008

Sta i kako sa sefovima??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta i kako sa sefovima???   Sta i kako sa sefovima??? EmptyNed Dec 07, 2008 5:54 pm

Kao sto sam vec rekla novac mozete posuditi nekome na sledeci nacin:
1.Aako nekom clanu treba novac za neke osnovne stvari a vi imate novca da mu pomognete stavite mi samo cifru iznosa koji mu posudjujete i ja cu obaviti prenos novca. To obavljajte u topicu-posudjivanje novca
2.Ako ste dosli podici platu onda samo recite da ste dosli po platu i ja cu vam je dodati na racun. To radite u topicu-zaradjeni novac
3.Ako zelite podici nesto novca samo recite iznos i ja cu vam dati ali pazite jer cete taj novac morati postepeno vracati. To radite u topicu-dizanje kredita
Nazad na vrh Ići dole
http://santajustaklan4um.niceboard.net/
 
Sta i kako sa sefovima???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako vam se svidja 4um?
» Sta i kako u ovom topicu?!
» Kako zaraditi novac???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Moda :: Welcome to the City :: Banka-
Skoči na: